Week of July 10

Mon 7:00 Classic Lasagna 0 — 3 Queens United

Week of July 17

Mon 6:45 Green Mountain Boys 1 — 3 Secret FC
Mon 7:40 Classic Lasagna 2 — 1 Grailed Blackdogs
Mon 8:30 Park Slope United*** 3 — 3 Queens United
Mon 9:20 Toca Squad 4 — 2 *Zum Schneider*
Mon 10:10 Outlanders 3 — 2 Sycamore FC

Week of July 24

Mon 6:45 Outlanders 4 — 1 Grailed Blackdogs
Mon 7:40 Park Slope United*** 6 — 3 *Zum Schneider*
Mon 8:30 Green Mountain Boys 3 — 2 Sycamore FC
Mon 9:20 Queens United 4 — 2 Secret FC
Mon 10:10 Classic Lasagna 2 — 3 FC OroHb

Week of July 31

Mon 6:45 FC OroHb 0 — 2 Sycamore FC
Mon 7:40 Green Mountain Boys 0 — 6 Toca Squad
Mon 8:30 Secret FC 1 — 1 *Zum Schneider*
Mon 9:20 Classic Lasagna 2 — 3 Park Slope United***
Mon 10:10 Grailed Blackdogs 1 — 1 Queens United

Week of August 07

Mon 6:45 Park Slope United*** 2 — 11 Toca Squad
Mon 7:40 Grailed Blackdogs 0 — 0 Secret FC
Mon 8:30 FC OroHb 2 — 2 Queens United
Mon 9:20 Sycamore FC 2 — 4 *Zum Schneider*
Mon 10:10 Outlanders 5 — 2 Green Mountain Boys

Week of August 14

Mon 6:45 Outlanders 6 — 1 Classic Lasagna
Mon 7:40 Queens United 2 — 1 *Zum Schneider*
Mon 8:30 Park Slope United*** 0 — 2 Secret FC
Mon 9:20 Grailed Blackdogs 3 — 2 FC OroHb
Mon 10:10 Sycamore FC 3 — 2 Toca Squad

Week of August 21

Mon 6:45 Green Mountain Boys 4 — 4 *Zum Schneider*
Mon 7:40 FC OroHb 2 — 2 Secret FC
Mon 8:30 Grailed Blackdogs 1 — 1 Toca Squad
Mon 9:20 Classic Lasagna 2 — 1 Sycamore FC
Mon 10:10 Outlanders 2 — 0 Park Slope United***

Week of August 28

Mon 6:45 Queens United 0 — 2 Sycamore FC
Mon 7:40 Classic Lasagna 4 — 3 *Zum Schneider*
Mon 8:30 Outlanders 1 — 2 FC OroHb
Mon 9:20 Grailed Blackdogs 3 — 1 Green Mountain Boys
Mon 10:10 Secret FC 0 — 1 Toca Squad

Week of September 11

Mon 6:45 Outlanders 1 — 1 Toca Squad
Mon 7:40 Park Slope United*** 3 — 0 Sycamore FC
Mon 8:30 Green Mountain Boys 2 — 1 Queens United
Mon 9:20 Classic Lasagna 2 — 2 Secret FC
Mon 10:10 FC OroHb 3 — 2 *Zum Schneider*

Week of September 18

Mon 6:45 Outlanders 3 — 0 Secret FC
Mon 7:40 Classic Lasagna 1 — 1 Green Mountain Boys
Mon 8:30 Grailed Blackdogs 0 — 5 Sycamore FC
Mon 9:20 FC OroHb 2 — 5 Park Slope United***
Mon 10:10 Queens United 0 — 5 Toca Squad

Week of September 25

Mon 6:45 Classic Lasagna Toca Squad
Mon 7:40 Grailed Blackdogs Park Slope United***
Mon 8:30 Green Mountain Boys FC OroHb
Mon 9:20 Secret FC Sycamore FC
Mon 10:10 Outlanders *Zum Schneider*

Week of October 02

Mon 7:15 Outlanders Queens United
Mon 8:05 FC OroHb Toca Squad
Mon 8:55 Grailed Blackdogs *Zum Schneider*
Mon 9:45 Green Mountain Boys Park Slope United***

Week of October 09

Mon 7:15 QD - 4th v 5th - -
Mon 8:05 QA - 1st v 8th - -
Mon 8:55 QB - 2nd v 7th - -
Mon 9:45 QC - 3rd v 6th - -

Week of October 16

Mon 7:15 Semifinal A QA Winner QD Winner
Mon 8:05 Semifinal B QB Winner QC Winner
Mon 8:55 FINAL SA Winner SB Winner

Table

Team W L D gf ga gd PTS
*Zum Schneider* 1 5 2 20 26 -6 5
Grailed Blackdogs 2 3 3 10 16 -6 9
Toca Squad 5 1 2 31 9 22 17
Secret FC 2 3 4 12 14 -2 10
Queens United 3 3 3 16 18 -2 12
Outlanders 6 1 1 25 9 16 19
Green Mountain Boys 2 4 2 14 25 -11 8
Sycamore FC 4 5 0 19 17 2 12
Park Slope United*** 4 3 1 22 25 -3 13
Classic Lasagna 3 4 2 16 23 -7 11
FC OroHb 3 3 2 16 19 -3 11