Week of October 16

Sat 9:00 Big Baller Brand 0 — 5 Hudson FC
Sat 11:00 Cuervos FC 2 — 2 NAFC
Sat 3:50 FC St. Pauli Shore 3 — 4 Real Dynamo
Sat 4:40 A Kings Ransom 2 — 2 NK Discoland

Week of October 23

Sat 10:00 A Kings Ransom 0 — 10 Chek Chak
Sat 10:50 FC Goldschläger 1 — 1 Real Dynamo
Sat 11:00 Nike field Blatte United 6 — 0 FC St. Pauli Shore
Sat 11:40 Hudson FC 2 — 3 NK Discoland
Sat 3:00 FC Grëncard 0 — 4 Top Hops FC
Sat 3:50 FC Grëncard 3 — 4 NAFC

Week of October 30

Sat 9:00 Blatte United 3 — 3 Havago FC
Sat 10:00 Hudson FC 1 — 3 NAFC
Sat 10:50 Big Baller Brand 0 — 9 BFC
Sat 11:40 BFC 2 — 2 FC St. Pauli Shore
Sat 2:10 Cuervos FC 2 — 5 FC Goldschläger
Sat 3:00 A Kings Ransom 6 — 9 FC Grëncard
Sat 3:50 Real Dynamo 1 — 3 Top Hops FC
Sat 4:40 Chek Chak 3 — 2 NK Discoland

Week of November 06

Sat 9:00 FC Grëncard 2 — 5 NK Discoland
Sat 10:00 Blatte United 4 — 2 Chek Chak
Sat 10:50 A Kings Ransom 2 — 3 Top Hops FC
Sat 11:40 FC St. Pauli Shore 2 — 1 Top Hops FC
Sat 2:10 BFC 5 — 3 Havago FC
Sat 3:00 Cuervos FC 1 — 5 Havago FC
Sat 3:50 FC Goldschläger 1 — 1 NAFC
Sat 4:40 Hudson FC 3 — 1 Real Dynamo

Week of November 13

Sat 9:00 A Kings Ransom 0 — 5 FC Goldschläger
Sat 10:00 BFC 1 — 1 Hudson FC
Sat 10:50 Cuervos FC 2 — 0 Real Dynamo
Sat 11:40 Blatte United 0 — 0 Top Hops FC
Sat 2:10 NAFC 0 — 2 NK Discoland
Sat 3:00 Big Baller Brand 0 — 4 Chek Chak
Sat 3:50 Big Baller Brand 0 — 7 FC Grëncard
Sat 4:40 FC St. Pauli Shore 0 — 2 Havago FC

Week of November 27

Sat 9:00 Cherry st. A Kings Ransom 4 — 1 FC St. Pauli Shore
Sat 10:00 Cherry st. Big Baller Brand 2 — 1 FC St. Pauli Shore
Sat 10:50 Cherry st. Blatte United 1 — 4 Real Dynamo
Sat 1:40 Grand st. Chek Chak 3 — 1 NAFC
Sat 2:30 Grand st. FC Goldschläger 0 — 4 NK Discoland
Sat 3:00 Cherry st. Cuervos FC 3 — 4 FC Grëncard
Sat 3:20 Grand st. FC Goldschläger 0 — 4 Havago FC
Sat 3:50 Cherry st. Cuervos FC 0 — 2 Hudson FC
Sat 4:40 Cherry st. BFC 2 — 1 Top Hops FC

Week of December 04

Sat 9:00 Cherry st. Chek Chak 2 — 2 Havago FC
Sat 10:00 Cherry st. Chek Chak 1 — 3 FC Goldschläger
Sat 10:50 Cherry st. BFC 3 — 5 NK Discoland
Sat 11:40 Cherry st. BFC 6 — 0 NAFC
Sat 3:20 Grand st. Big Baller Brand 5 — 0 Cuervos FC
Sat 3:50 Cherry st. FC Grëncard 5 — 0 FC St. Pauli Shore

Week of January 01

Sat 9:00 Cherry st. NK Discoland 3 — 3 Real Dynamo
Sat 10:00 Cherry st. BFC 4 — 1 Real Dynamo
Sat 10:50 Cherry st. BFC 1 — 2 Chek Chak
Sat 11:40 Cherry st. Cuervos FC 0 — 3 Top Hops FC
Sat 12:50 Grand st. FC Grëncard 6 — 0 Malmö NYC FC
Sat 1:40 Grand st. Blatte United 1 — 1 Malmö NYC FC
Sat 2:30 Grand st. A Kings Ransom 4 — 4 Blatte United
Sat 3:00 Cherry st. FC Goldschläger 0 — 0 Hudson FC
Sat 3:20 Grand st. A Kings Ransom 5 — 0 Big Baller Brand
Sat 3:50 Cherry st. Havago FC 0 — 3 Hudson FC
Sat 4:10 Grand st. FC St. Pauli Shore 1 — 0 NAFC

Week of January 15

Sat 9:00 Cherry st. BFC FC Grëncard
Sat 10:00 Cherry st. Big Baller Brand FC Goldschläger
Sat 10:50 Cherry st. Big Baller Brand Malmö NYC FC
Sat 11:40 Cherry st. FC St. Pauli Shore Malmö NYC FC
Sat 1:40 Grand st. Blatte United Hudson FC
Sat 2:30 Grand st. Blatte United NAFC
Sat 3:00 Cherry st. A Kings Ransom Cuervos FC
Sat 3:20 Grand st. Havago FC NK Discoland
Sat 3:50 Cherry st. Chek Chak Real Dynamo
Sat 4:10 Grand st. Havago FC Top Hops FC

Table

Team W L D gf ga gd PTS
Hudson FC 4 2 2 17 8 9 14
FC Grëncard 5 3 0 36 22 14 15
Chek Chak 5 2 1 27 13 14 16
FC Goldschläger 3 2 3 15 13 2 12
NAFC 2 4 2 11 19 -8 8
Malmö NYC FC 0 1 1 1 7 -6 1
BFC 5 2 2 33 15 18 17
Havago FC 3 2 2 19 14 5 11
A Kings Ransom 2 4 2 23 34 -11 8
Blatte United 2 1 4 19 14 5 10
Real Dynamo 2 4 2 15 20 -5 8
Big Baller Brand 2 5 0 7 31 -24 6
Cuervos FC 1 6 1 10 26 -16 4
FC St. Pauli Shore 2 6 1 10 26 -16 7
NK Discoland 5 1 2 26 15 11 17
Top Hops FC 4 2 1 15 7 8 13